LTEN
Informacija, vienkiemio (sodybos) nuoma, rezervacija: +370-614-87889

Apie mus

IMG. 4938Sodyba "Luobos vienkiemis" įsikūrusi nuostabiame gamtos prieglobstyje. Graži aplinka ir šalia ošiantis pušynas atgaivins kiekvieną pavargusią sielą ir leis atgauti dvasios ramybę. Galėsite pailsėti nuo miesto šurmulio ir kasdienių rūpesčių, pasikaitinti pirtyje, išsimaudyti tvenkinyje.

luobos vienkiemis ziemaLuobos vienkiemis – puiki vieta rengti šeimos šventes, vestuves, mergvakarius, bernvakarius, kolektyvo pobūvius ar tiesiog gerai praleisti laiką su šeima ar draugais.

Luoba - kaimas Skuodo rajone, Ylakių seniūnijoje – pirmą sykį paminėta rašytiniuose šaltiniuose 1253 m. Kuršo žemės pietinių sričių dalybose. Kaimo pavadinimas kilo nuo Luobos upės. Upe  plaukdavo daugybė eglės žievių. Mat ji išteka iš eglyno. Luoba priklausė istorinei Ceklio žemei. Senovėje buvo ir Luobos dvaras. Yra išlikę 1590-ųjų ir 1596-ųjų metų Luobos dvaro inventoriai, iš kurių matyti, kad jis priklausė Burbų giminei. 1596 m. dvare būta daug trobesių: pora gyvenamųjų namų (vienas su pamatais), klėtis, virtuvė, pirtis, arklidė, dvi klėtys, dvi daržinės, dvi jaujos, dveji vartai, 30 žardų. Prie dvaro buvo bokštas, kiemo viduryje - didelis šulinys. Luoba - rusų sentikių kaimas, iki šiol išsaugojęs tradicijas, papročius.

Sodybą "Luobos vienkiemis" sudaro rąstinis namas su svetaine talpinančia iki 24 svečių, jaukiu židiniu, pirtimi (viduje), virtuvėle.

IMG. 2067Namo antrame aukšte įrengti trys jaukūs miegamieji su išejimais į lauko terasas. Taip pat yra 2 vonios kambariai (2 dušai ir 2 WC).

Erdvioje teritorijoje tyvuliuoja du tvenkiniai, pievutėje jaukiam pasisėdėjimui pastatyti lauko baldai, vaikams įrengtos supynės, o laužavietėje susikurti laužą ir jame pasigaminti gardų troškinį ar tiesiog romantiškai pasisėdėti...

Sodyba plečiasi ir šių metų pabaigoje duris atvers erdvi pokylių salė, talpinanti apie 100 svečių.